III Liga – Terminarz 2016

III LIGA – TERMINARZ 2016

KOLEJKA 1 – DO 10 MAJA 2016

Poturalski

Groszewski : P. Bienias

Grzelak : P. Malinowski

Słowiński : J. Białopiotrowicz

Pelc : K. Rosiak

Smętek : M. Krzywiec

Mich : K. Waszkiewicz

Szychowski : M. Krzyżanowicz

Sobieraj : A. Szychulski

KOLEJKA 2 – do 20 maja 2016 r.

Szychulski

Krzyżanowicz : R. Sobieraj

Waszkiewicz : S. Szychowski

Krzywiec : B. Mich

Rosiak : W. Smętek

Białopiotrowicz : K. Pelc

Malinowski : A. Słowiński

Bienias : M. Grzelak

Poturalski : J. Groszewski

 

KOLEJKA 3 – do 31 maja 2016 r.

Groszewski

Grzelak : R. Poturalski

Słowiński : P. Bienias

Pelc : P. Malinowski

Smętek : J. Białopiotrowicz

Mich : K. Rosiak

Szychowski : M. Krzywiec

Sobieraj : K. Waszkiewicz

Szychulski : M. Krzyżanowicz

 

KOLEJKA 4 – do 10 czerwca 2016 r.

Krzyżanowicz

Waszkiewicz : A. Szychulski

Krzywiec : R. Sobieraj

Rosiak : S. Szychowski

Białopiotrowicz : B. Mich

Malinowski : W. Smętek

Bienias : K. Pelc

Poturalski : A. Słowiński

Groszewski : M. Grzelak

 

KOLEJKA 5 – do 20 czerwca 2016 r.

Grzelak

Słowiński : J. Groszewski

Pelc : R. Poturalski

Smętek : P. Bienias

Mich : P. Malinowski

Szychowski : J. Białopiotrowicz

Sobieraj : K. Rosiak

Szychulski : M. Krzywiec

Krzyżanowicz : K. Waszkiewicz

 

KOLEJKA 6 – do 30 czerwca 2016 r.

Waszkiewicz

Krzywiec : M. Krzyżanowicz

Rosiak : A. Szychulski

Białopiotrowicz : R. Sobieraj

Malinowski : S. Szychowski

Bienias : B. Mich

Poturalski : W. Smętek

Groszewski : K. Pelc

Grzelak : A. Słowiński

 

KOLEJKA 7 – do 30 czerwca 2016 r.

Słowiński

Pelc : M. Grzelak

Smętek : J. Groszewski

Mich : R. Poturalski

Szychowski : P. Bienias

Sobieraj : P. Malinowski

Szychulski : J. Białopiotrowicz

Krzyżanowicz : K. Rosiak

Waszkiewicz : M. Krzywiec

 

KOLEJKA 8 – do 10 lipca 2016 r.

Krzywiec

Rosiak : K. Waszkiewicz

Białopiotrowicz : M. Krzyżanowicz

Malinowski : A. Szychulski

Bienias : R. Sobieraj

Poturalski : S. Szychowski

Groszewski : B. Mich

Grzelak : W. Smętek

Słowiński : K. Pelc

 

KOLEJKA 9 – do 20 lipca 2016 r.

Pelc

Smętek : A. Słowiński

Mich : M. Grzelak

Szychowski : J. Groszewski

Sobieraj : R. Poturalski

Szychulski : P. Bienias

Krzyżanowicz : P. Malinowski

Waszkiewicz : J. Białopiotrowicz

Krzywiec : K. Rosiak

 

KOLEJKA 10 – do 31 lipca 2016 r.

Rosiak

Białopiotrowicz : M. Krzywiec

Malinowski : K. Waszkiewicz

Bienias : M. Krzyżanowicz

Poturalski : A. Szychulski

Groszewski : R. Sobieraj

Grzelak : S. Szychowski

Słowiński : B. Mich

Pelc : W. Smętek

 

KOLEJKA 11 – do 31 lipca 2016 r.

Smętek

Mich : K. Pelc

Szychowski : A. Słowiński

Sobieraj : M. Grzelak

Szychulski : J. Groszewski

Krzyżanowicz : R. Poturalski

Waszkiewicz : P. Bienias

Krzywiec : P. Malinowski

Rosiak : J. Białopiotrowicz

 

KOLEJKA 12 – do 10 sierpnia 2016 r.

Białopiotrowicz

Malinowski : K. Rosiak

Bienias : M. Krzywiec

Poturalski : K. Waszkiewicz

Groszewski : M. Krzyżanowicz

Grzelak : A. Szychulski

Słowiński : R. Sobieraj

Pelc : S. Szychowski

Smętek : B. Mich

 

KOLEJKA 13 – do 20 sierpnia 2016

Mich

Szychowski : W. Smętek

Sobieraj : K. Pelc

Szychulski : A. Słowiński

Krzyżanowicz : M. Grzelak

Waszkiewicz : J. Groszewski

Krzywiec : R. Poturalski

Rosiak : P. Bienias

Białopiotrowicz : P. Malinowski

 

KOLEJKA 14 – do 31 sierpnia 2016

Malinowski

Bienias : J. Białopiotrowicz

Poturalski : K. Rosiak

Groszewski : M. Krzywiec

Grzelak : K. Waszkiewicz

Słowiński : M. Krzyżanowicz

Pelc : A. Szychulski

Smętek : R. Sobieraj

Mich : S. Szychowski

 

KOLEJKA 15 – do 10 września 2016

Szychowski

Sobieraj : B. Mich

Szychulski : W. Smętek

Krzyżanowicz : K. Pelc

Waszkiewicz : A. Słowiński

Krzywiec : M. Grzelak

Rosiak : J. Groszewski

Białopiotrowicz : R. Poturalski

Malinowski : P. Bienias

 

KOLEJKA 16 – do 20 września 2016

Bienias

Poturalski : P. Malinowski

Groszewski : J. Białopiotrowicz

Grzelak : K. Rosiak

Słowiński : M. Krzywiec

Pelc : K. Waszkiewicz

Smętek : M. Krzyżanowicz

Mich : A. Szychulski

Szychowski : R. Sobieraj

 

KOLEJKA 17 – do 30 września 2016

Sobieraj

Szychulski : S. Szychowski

Krzyżanowicz : B. Mich

Waszkiewicz : W. Smętek

Krzywiec : K. Pelc

Rosiak : A. Słowiński

Białopiotrowicz : M. Grzelak

Malinowski : J. Groszewski

Bienias : R. Poturalski