IV Liga – Tabele 2016

L.P. Imię i nazwisko Mecze W P Sety Punkty
1. Wojciech Kuliński 12 12 0 24:2 36
2. Daniel Brzuszkiewicz 12 11 1 23:4 34
3. Tomasz Sołtysiak 12 10 2 20:5 32
4. Anna Antoszewska 11 7 4 15:9 25
5. Łukasz Maciejewski 8 5 3 11:6 16
6. Bartłomiej Dołęgowski 8 3 5 6:12 14
7. Grzegorz Kowalski 6 3 3 6:8 12
8. Piotr Ferenc 8 2 6 6:12 12
9. Rafał Kamiński 7 2 5 5:10 11
10. Witold Woźnicki 7 1 6 4:12 9
11. Jakub Drapała 7 1 6 3:12 9
12. Krzysztof Kruczyński 9 0 9 0:18 9
13. Andrzej Wyszatycki 7 1 5 3:12 8

Informacja dla zawodników IV ligi:  Janusz Andrzejewski oraz Krzysztof Osmałek wycofali się z rozgrywek (mecze z ich udziałem nie będą uwzględniane w tabeli ligowej).

  1. Wojciech Kuliński – Łukasz Maciejewski 6:1 3:6 6:0
  2. Wojciech Kuliński – Witold Woźnicki 6:1 6:1
  3. Wojciech Kuliński – Krzysztof Kruczyński 6:2 6:1
  4. Wojciech Kuliński – Piotr Ferenc 6:1 6:4
  5. Łukasz Maciejewski – Krzysztof Kruczyński 6:0 6:2
  6. Tomasz Sołtysiak – Bartłomiej Dołęgowski 6:2 6:3
  7. J. Andrzejewski – B. Dołęgowski 6:2 6:1
  8. J. Andrzejewski – R. Kamiński 1:6 6:2 6:3
  9. Ł. Maciejewski – P. Ferenc 7:5 6:2
  10. A. Antoszewska – W. Woźnicki 4:6 6:1 6:2
  11. Ł. Maciejewski – W. Woźnicki 7:6 7:5
  12. R. Kamiński – W. Woźnicki 6:4 7:6
  13. Ł. Maciejewski – A. Antoszewska 6:3 6:4
  14. T. Sołtysiak – J. Drapała 6:3 6:1
  15. A. Antoszewska – K. Kruczyński 6:3 6:0
  16. W. Kuliński – D. Brzuszkiewicz 4:6 7:5 6:1
  17. T. Sołtysiak – K. Kruczyński 6:2 6:0
  18. A. Antoszewska – R. Kamiński 6:1 7:6
  19. Ł. Maciejewski – A. Wyszatycki 7:5 6:4
  20. G. Kowalski – R. Kamiński 6:2 6:3
  21. A. Antoszewska – B. Dołęgowski 6:0 5:7 6:4
  22. W. Kuliński – A. Antoszewska 6:1 6:3
  23. W. Kuliński – B. Dołęgowski 6:1 6:1
  24. W. Kuliński – J. Drapała 6:2 6:0
  25. W. Kuliński – K. Osmałek 6:1 6:4
  26. P. Ferenc – K. Kruczyński 6:2 6:1
  27. B. Dołęgowski – P. Ferenc 7:5 5:7 6:4
  28. W. Woźnicki – J. Drapała 6:3 6:3
  29. D. Brzuszkiewicz – T. Sołtysiak 6:1 7:5
  30. D. Brzuszkiewicz – W. Woźnicki 3:6 7:6 7:6
  31. D. Brzuszkiewicz – K. Kruczyński 6:1 6:0 …
  32. K. Osmałek – A. Wyszatycki 6:0 6:2
  33. A. Antoszewska – J. Drapała 6:0 6:4
  34. B. Dołęgowski – R. Kamiński 2:6 7:5 6:4
  35.  P. Ferenc – A. Wyszatycki 6:3 7:6.
  36. A. Antoszewska – A. Wyszatycki 6:3 6:2
  37. D. Brzuszkiewicz – A. Antoszewska 3:6 6:3 6:1
  38. A. Antoszewska – G. Kowalski 6:1 6:2
  39. G. Kowalski – J. Drapała 2:6 6:2 7:5
  40. T. Sołtysiak – K. Osmałek 6:3 6:2
  41. J. Drapała – B. Dołęgowski 6:2 6:2
  42. W. Kuliński – J. Andrzejewski 6:0 6:0 vo
  43. W. Kuliński – T. Sołtysiak 6:2 6:2
  44. W. Kuliński – A. Wyszatycki 6:2 6:2….
  45. D. Brzuszkiewicz – J. Drapała 6:2 6:2
  46. D. Brzuszkiewicz – B. Dołęgowski 6:4 6:1
  47. T. Sołtysiak – G. Kowalski 6:0 6:0
  48. T. Sołtysiak – W. Woźnicki 6:4 6:3
  49. R. Kamiński – K. Kruczyński 6:4 6:2
  50. D. Brzuszkiewicz – R. Kamiński 6:4 6:2
  51. B. Dołęgowski – K. Kruczyński 6:1 6:1
  52. A. Wyszatycki – K. Kruczyński 6:1 6:3
  53. D. Brzuszkiewicz – P. Ferenc 6:3 6:0
  54. D. Brzuszkiewicz – G. Kowalski 6:3 6:2…
  55. T. Sołtysiak – A. Antoszewska 6:3 6:2
  56. T. Sołtysiak – R. Kamiński 6:2 6:2….
  57. T. Sołtysiak – A. Wyszatycki 6:3 6:7 7:5
  58. T. Sołtysiak – P. Ferenc 6:1 6:3
  59. T. Sołtysiak – Ł. Maciejewski 6:0 6:0 vo
  60. G. Kowalski – P. Ferenc 6:4 5:7 6:4
  61. D. Brzuszkiewicz – Ł. Maciejewski 6:0 6:0 vo
  62. D. Brzuszkiewicz – A. Wyszatycki 6:0 6:0 vo